ZAPYTAJ O OFERTĘ

mobilne ekrany akustyczne - maty dźwiękochłonne Exnoiser

przenośne maty dźwiękochłonne ekrany akustyczne exnoiser
 
Do głównych źródeł hałasu powstającego podczas prac budowlanych oraz prac wiertniczych należą dźwięki wydawane przez wysokoprężne silniki napędowe – wyciągu wiertniczego, pomp płuczkowych czy agregatów prądotwórczych. Znacznym źródłem emisji niepożądanych dźwięków są również elektryczne napędy podzespołów urządzeń wiertniczych. W celu minimalizacji negatywnego wpływu prowadzonych prac wiertniczych na akustyczny klimat środowiska należy zastosować miękkie ekrany akustyczne, które służą tłumieniu hałasu powstającego podczas wykonywanych robót wiertniczych.

Naszym rozwiązaniem problemu tymczasowego ograniczania generowanego hałasu są maty dźwiękochłonne Exnoiser. Maty Exnoiser to produkt opracowany na bazie naszego doświadczenia i pracy w branży ropy i gazu, analizy potrzeb klientów z branży budowlanej oraz współpracy z inżynierami akustyki budowlanej. 


maty akustyczne exnoiser jako ekrany na ogrodzeniu ażurowymSpecjalnie dobrane komponenty dźwiękochłonne i izolacyjne, ich układ oraz umieszczenie w wodoszczelnej membranie technicznej pozwalają znacznie redukować hałas. Układ otworów montażowych pozwala modułowo łączyć ze sobą maty Exnoiser do każdej krawędzi pozwalając na budowanie wielkopowierzchniowych ekranów akustycznych na bazie dowolnych konstrukcji. W zależności od wymagań dotyczących wysokości ekranowania, maty wygłuszające Exnoiser mogą być montowane na ogrodzeniach ażurowych, rusztowaniach oraz innych konstrukcjach o odpowiednim rozmiarze i dostosowanych do lokalnej strefy wiatrowej.
Warty uwagi jest fakt, że mogą być zastosowane bezpośrednio przy pompach płuczkowych lub agregatach na wiertni, w okolicach wieży wiertniczej lub bezpośrednim sąsiedztwie robót budowlanych co daje najlepsze efekty dźwiękochłonne.

Oferowane przez nas rozwiązanie w postaci dźwiękochłonnych, mobilnych ekranów akustycznych Exnoiser redukuje hałas maksymalnie do 25dB już w pojedynczej warstwie mat.
 
maty do redukcji hałasu Exnoiser na konstrukcji z rusztowan, noise reduction polandElastyczna forma ekranu akustycznego pozwala tworzyć konstrukcje zamknięte, ograniczając hałas wytwarzany np. przez agregaty czy kompresory. Oferujemy również ekrany dźwiękochłonne przygotowane pod konkretną lokalizację, maszynę czy urządzenie wiertnicze.
• Redukcja hałasu: do 25 dB (możliwość zwiększenia parametru przy zwielokrotnieniu warstw mat)
• Wymiary: 2,05 x 1,20m
• Masa: 7,31 kg / mkw
• Klasa trudnopalności: BUsługi ekranowania świadczymy kompleksowo: od wizji lokalnej inżyniera akustuki budowlanej aż do końcowego montażu ekranów i konstrukcji wsporczej. 
Posiadamy również na wynajem wielkopowierzchniowe maty akustyczne o wymiarach 10,00m x 2,00m.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu sprawdzenia aktualnie dostępnych mat akustycznych  Exnoiser w usłudze wynajmu
.